ЄС заборонив вантажоперевезення для росіян та білорусів!

Наталка Панченко:

ПЕРЕМОГА!💙💛
Як відомо, велика перемога складається з багатьох малих. Сьогодні – день, коли ми можемо стверджувати, що на один крок наблизилися до перемоги в нашій боротьбі з фашистською російською державою.
Коли на початку березня ми почали блокувати польсько-білоруський кордон, вимагаючи від Євросоюзу зупинити російські та білоруські фури, що возять у росію товари, ніхто ще не бачив у цьому проблеми і в жодному з проектів санкцій цього пункту не було.
Нам, сотням активістів із різних країн, вдалося не тільки привернути до цього питання увагу ЗМІ, але й зчинити ефективний тиск на політиків ЄС.
Для учасників блокади це означало багато днів і ночей, проведених у спартанських умовах на прикордонних переходах на морозі, під дощем і ураганом. Нам доводилося терпіти погрози, спроби залякування і провокації з боку водіїв, транспортних компаній і прихильників путіна, які безсоромно стояли під російськими прапорами, – проте ми все це пройшли.
Чи це було того варте? Звичайно!
Учора ввечері Європейський Союз офіційно опублікував п’ятий пакет санкцій проти росії. Він стосується, зокрема, і блокування російських та білоруських перевезень на всій території ЄС.
Тонни вантажів не поїдуть в росію, десятки тисяч людей у росії внаслідок цього рішення втратять роботу, безліч російських і білоруських фур більше ніколи не поїдуть в Європу. Цього ми й добивалися. Адже відповідальність за пекло на українській землі лежить на всіх росіянах, які не чинять спротиву цій війні.
Що робимо далі? Не збавляємо темпу!
По-перше, тримаємо руку на пульсі й будемо перевіряти на скільки цей пакет санкцій буде дієвим і чи призведе він до блокади торгівлі між ЄС та росією. Обіцяємо, що ми перевіримо виконання цього пункту санкцій кожною з країн ЄС. І якщо зрозуміємо, що санкції знову недієві, то відновимо блокаду й за допомогою громадянського опору змусимо владу знайти вирішення, які дійсно затримають геноцид українців.
По-друге, будемо тиснути на всі країни ЄС з вимогою негайного ембарго на російські газ, нафту, вугілля.
І по-третє, ми зосередимося на тому, щоб чинити ще більший прямий тиск на компанії, які своїми податками фінансують російських терористів. На жаль, їх ще дуже багато. Крім відомих брендів, наприклад Leroy Merlin і Auchan, є також зареєстровані в Польщі компанії, власники або акціонери яких – російські олігархи, друзі путіна. Ми обіцяємо, що доберемося до кожного з них!
Наші активісти вже складають список спонсорів росії й незабаром ці люди стануть горезвісними.
Після різанини в Бучі, Ірпені, Краматорську, Маріуполі ми зобов’язані зупинити цей бізнес, просякнутий кров’ю тисяч українців.
Нашою головною метою є боротьба з росією на всіх фронтах, тож тримаймося разом і будьмо рішучими.
Ми любимо Україну, ми любимо Польщу і діємо задля нашого спільного блага та якнайшвидшої перемоги!
Слава Україні!
Хай живе Польща!

Hits: 9