Відомий підприємець та меценат Петро Гадз долучився до допомоги українським захисникам

Відомий підприємець та меценат Петро Гадз разом з народним депутатом Миколою Люшняком долучилися до допомоги українським воїнам. Вони забезпечують військових зброєю та амуніцією. Зокрема, бійцям, які перебувають у гарячих точках, цього тижня передали 1000 бронежилетів 6 класу захисту. Це бронежилети для українських військових є надійним захистом від прямих і осколкових попадань.

Петро Гадз наголошує, що під час війни важливо об’єднувати сили заради перемоги.

«Усі ми зараз робимо щось важливе: військові захищають землю і народ, волонтери – підтримують армію і жителів України, працівники на своєму робочому місці підтримують економіку держави. Важливо, щоб кожен українець усвідомлював, що він може бути корисним у боротьбі з окупантами. А ще, важливо розуміти, що коли усі ми об’єднуємось – ми велика, непереможна сила. Вірю, що спільно ми виборемо щасливе майбутнє нашої землі. Слава Україні! Слава Героям! До перемоги!», – каже Петро Гадз.

 

Допис створено за матеріалами https://www.gazeta-misto.te.ua/agrarij-z-ternopilshhyny-petro-gadz-doluchyvsya-do-dopomogy-ukrayinskym-zahysnykam/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR141bUe9TgJDxGYdSVZOUU4a4izSnKY0I_6fI0TPqj7PsCt2VsmlIaov28

 

 

Hits: 2