Велика Данилівка — мікрорайон у Київському адміністративному районі міста Харків, колишнє село. Після того, як ЗСУ відкинули псевдовійська орків, є змога зняти та показати вам руйнування та наслідки війни. У людей знищені будинки, немає води та газу. Донедавна не працював жоден продуктовий магазин, а аптеки немає і досі. 

  Подружжя, Ольга та Костянтин Остапові, мешканці Данилівки, за власної ініціативи допомагають своїм землякам. Доки була змога – робили це власним коштом. Зараз ця ініціатива переросла в волонтерську організацію, котра працює на деокупованих територіях Харківщини. Жителі Бучаччини також долучились до цієї допомоги. Зараз у нашому місті проживає Андрій Панчук, котрий звернувся до ГО “Волонтери Бучаччини” та Трибухівського волонтерського центру. Були сформовані декілька рейсів допомоги у Боромлю Сумської області. Зараз волонтер із нашою підтримкою збирає та відправляє гуманітарну допомогу у Харків службами доставки. Оля та Костянтин отримують її та займаються подальшим розподіленням між постраждалими від війни. 

  Вашій увазі відео від харківських волонтерів про життя після окупації. Ми, Бучацькі справи готуємо відео (інтерв’ю) із подружжям Панчуків. Зараз сім’я проживає у м. Бучач і всіма силами намагається допомогти землякам. Ви також можете долучитись до цієї допомоги за реквізитами, що вказані нижче. Наша ГО “Бучацькі справи” із перших днів співпрацює із ГО “Волонтери Бучаччини”. Зараз є запит на допомогу людям із харківщини. А саме: попри гуманітарну допомогу, котру надають вищезгадані волонтерські центри, є потреба у закупівлі рацій для ТРО. Йдеться мінімально про суму у 15 тис. грн. Зможемо більше – закупимо. Вся звітність – на сайті та групі “Бучацькі справи”.

Давайте допоможемо! І словом і ділом!

Реквізити:
Найменування організації: ГО БУЧАЦЬКІ СПРАВИ
Код отримувача: 44080530
Назва банку: ТЕРНОПIЛЬСЬКА ФIЛIЯ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA503387830000026002055130221
Валюта: UAH

або за номером карти – 4246 0010 0208 2141 (*з позначкою “благодійна допомога”)

 

Hits: 5