Вітання усім медичним працівникам з професійним святом від Петра Гадза

Щороку  третю неділю червня святкують День медика. Ця важка і водночас надважлива  професія потребує значних зусиль та навичок. Саме медики виявились «на передовій» під час світової пандемії коронавірусу, і саме тепер вони охороняють та лікують наших захисників на реальній передовій фронту російсько-Ураїнської війни. У цей День медика 2022 року хочу подякувати нашим місцевим, цілої області та й загалом України  лікарям, медсестрам та санітарам за їхню невтомну і надзвичайно важливу роботу, а також привітати з професійним святом.

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника.

Ви представляєте одну з найважливіших професій, оскільки оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя. У цьому жертовному, щоденному служінні ви часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень, і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти хворому. У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя.

Бажаю вам, дорогі наші легіонери світла і добра, міцного здоров’я, сімейних гараздів, щастя, добробуту, миру в нашій Україні, і нехай на ваших очах будуть лише сльози радості. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

Я і надалі буду підтримувати усіма можливими засобами місцеву медицину, бо дуже добре розумію, що захист здоров’я та людського життя це основна мета нашого існування, а без медичних працівників будь-яка техніка це всього лише купа брухту. 

Любові та шани вам, невичерпної енергії, міцного здоров’я, сонячного настрою і радості від кожного дня!

 

З повагою та вдячністю – Петро Гадз 

Hits: 6