Наталя Стребкова за часом пройшла до фіналу бігу на 3000 м/п на Мультиспортивному Євро

Українська бігунка Наталя Стребкова пройшла до фіналу бігу на 3000 метрів з перешкодами. Вдалося це 27-річній українці за підсумками двох забігів за часом.

Стребкова вдруге потрапила до заявки збірної України з легкої атлетики на чемпіонат Європи. У 2018 році, виступаючи у Берліні, вона пройшла до фіналу, де посіла підсумкове 12-е місце.

До Євро-2022 Стребкова підходила після виступу на чемпіонаті світу-2022 в Орегоні. А також у статусі володарки національного рекорду у бігу на 3000 метрів з перешкодами, який встановила у червні на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі.

Для потрапляння до фіналу Стребковій потрібно було потрапити у топ-5 свого кваліфікаційного забігу. Або ж потрапити до топ-5 з найшвидшим часом за підсумками двох забігів.

Стребкова не змогла автоматично відібратися до фіналу. За підсумками першого забігу, у якому вона брала участь, українка фінішувала шостою з результатом 9:47.35 хвилин, і тому мала очікувати результату другої групи бігунок.

Зрештою, українській легкоатлетці вдалося потрапити до списку учасниць фіналу. Її час став четвертим найкращим серед тих, хто не пройшов автоматично до фіналу.

Джерело

Hits: 5