В Трибухіській громаді відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ за участю аматорських колективів Білобожницького будинку культури

9 лютого у приміщенні Трибухівського СБК відбувся благодійний концерт на підримку ЗСУ за участю аматорських колективів Білобожницького будинку культури присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та пам’яті полеглих Героїв у російсько-українській війні (2014-2023 рр.)

      Концертну програму було підібрано так, що в ньому дуже гармонійно  поєдналися мотиви вдячності і пошани до захисників нашої рідної неньки-України, звучала невимовна скорбота за  героями, котрі віддали життя за Незалежність та цілісність нашої держави.

          Вони заплатили за нашу свободу дуже дорого – своїм життям. Тому дуже приємно, що у залі були присутні молодь та діти, бо це покоління, яке має розуміти, яка висока ціна нашої свободи.

      Згадуючи події, які сталися дев’ять років тому, щоразу переконуємося й переосмислюємо їх надзвичайну важливість і трагічність…

    Ми вшановуємо Героїв, які віддали свої життя під час Революції гідності. З часу повномасштабного вторгнення наші небесні війська, на жаль, сформували уже не один батальйон. Але ми віримо, що наші воїни додають нам сили згори, як ангели-охоронці для своїх побратимів.

      Всі присутні долучилися до збору коштів, які будуть використані на підтримку ЗСУ. Впродовж концерту вдалося зібрати 41 192 гривні і це додає сил та вкотре доводить небайдужість наших жителів до потреб української армії в період війни.

     Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу! Лише разом і лише до нашої Перемоги!

Світла та вічна пам’ять усім Героям!!!

Джерело