Петро Гадз передав Бучацькій райлікарні надсучасний апарат штучної вентиляції легень

 

Власник агарарної компанії «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз сьогодні, 20 березня, передав Бучацькій центральній районній клінічній лікарні апарат штучної вентиляції легень, ціна якого – 827 тисяч гривень.

♦️ Прилад вже налаштований та готовий до експлуатації у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії районної лікарні.

♦️ Головний лікар медзакладу Олег Щиголь каже, переданий апарат штучної вентиляції легень є одним із найкращих на ринку медичного обладнання.

– Наша лікарня дуже потребувала цього приладу. Дякуємо Петру Івановичу за те, що в такий складний час вирішив подбати про здоров’я пацієнтів Бучаччини. Новий апарат штучної вентиляції легень призначений як для дорослих, так і для новонароджених. Він обладнаний датчиком синхронізації, картографії, має зволожувач. З огляду на цінові пропозиції на ринку медичних приладів переданий Петром Івановичем апарат є одним із найкращих,– зазначив Олег Щиголь.

♦️ Завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Бучацької районної лікарні Іван Іваніцькій розповідає, що востаннє подібне обладнання у медзаклад закупляли ще у 2009 році під час так званого свинячого грипу.

– Цей прилад допоможе пацієнтам з легеневою недостатністю перейти на штучну вентиляцію. Востаннє схожий апарат Бучацька райлікарня отримувала понад десяток років тому, та й тоді він був значно нижчим за рівнем якості. Дякуємо Петру Івановичу Гадзу за такий подарунок й за те, що постійно відгукується на наші прохання, – підкреслив Іван Іваніцький.

♦️ Меценат Петро Гадз у свою чергу наголосив на тому, що успішний бізнес ґрунтується на доброчинності.

– Соціально відповідальний бізнес – важлива складова становлення сильної держави. Розвиваючи власну справу, підприємець повинен думати не тільки про збагачення, але й про відповідальність перед суспільством. Недарма кажуть, що віддане на благодійність повернеться сторицею. Бути підприємцем означає бути не лише успішним, але й співчутливим до проблем людей. Я веду власний бізнес за таким принципом і закликаю до цього інших, особливо у цей складний для всього світу час, – пояснив Петро Гадз.

Hits: 8