Поряд з с.Білявинці впіймали браконьєрів-рибалок

Про це повідомляє Управління Державного агенства меліорації та рибного господарства в Тернопільській області

15 листопада 2021 року рейдовою групою Тернопільського рибоохоронного патруля спільно з Бучацькою РО УТМР зафіксовано грубе порушення Правил рибальства.

Подія відбулась на річці Стрипа, поблизу с. Бобулинці Чортківського району Тернопільської області.

О 21 годині виявлено трьох громадян, які здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову – острога (дві штуки). У такий спосіб одному із порушників вдалось виловити таку рибу: головень – 7 екз. та щука 2 екз. Розмір збитків, завданих рибному господарству, становить – 18 122 грн.

На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в суд за місцем скоєння правопорушення.

На місце події викликано працівників відділення поліції №2 м.Бучач. З огляду на обсяг збитків розглядається питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне заняття рибним промислом). Рибу та заборонені знаряддя лову вилучено до рішення суду.

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27 – 70 – 34 та (097) 427- 85- 95

 

Йдеться в повідомлені.