Виявлено артснаряд у с. Зубрець.

1 жовтня о 10:23 у с. Зубрець Бучацької територіальної громади Чортківського району на території присадибної ділянки під час проведення земляних робіт виявлено один артснаряд АС-76 мм часів Другої світової війни.
Цього ж дня фахівцями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління вилучено та знешкоджено два артснаряди АС- 45 мм часів Другої світової війни, виявлені напередодні в с. Кальне Зборівської територіальної громади Тернопільського району на території приватної присадибної ділянки.
     
      Також 3 жовтня у с. Саранчуки Саранчуківської територіальної громади Тернопільського району на присадибній ділянці виявлено один артснаряд, калібром 120 мм, часів Другої світової війни, а також один артснаряд, калібром 150 мм, часів Другої світової війни, в лісовому масиві поблизу м. Бережани Тернопільського району.
 
       Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області застерігає:
Громадяни, пам’ятайте, якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси, або є підозрілим – не торкайтеся його! Про знахідку негайно повідомляйте рятувальникам, зателефонувавши за номером телефону «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків!