Оперативна інформація про стан доріг Золотопотіцької територіальної громади.
Станом на 12.00 год. 14 лютого 2021 року, після чотирьох днів негоди, на жаль, досі залишаються відрізаними від світу села Стінка, Млинки, Космирин, Набережне, Русилів, Сновидів, Возилів.
В снігових заметах вже не одну добу стоїть техніка ТзОВ «Глобал Білд Інжиніринг», яка не взмозі подолати наслідки стихії.
На допомогу комунальному підприємству «Золотопотіцьке комунальне господарство» і старостам Золотопотіцької селищної ради, які працюють цей тиждень без спочинку, відгукнулися аграрії громади.
Великогабаритна техніка ПП «Золотопотіцьке» та ТзОВ «Бучачагрохлібпром» прбила дорогу з Бучача до Соколова, Золотого Потоку, Миколаївки, Губина, Сокільця, Скоморох.
В Костільниках працює техніка місцевих трактористів Климчука В.Р. та ПП «Костільники».
В Возилові до розчищення доріг по селі до комунального підприємства долучилося фермерське господарство «Кадуб».
13 лютого 2021 року жительці села Сновидів староста завдяки небайдужому Цьомику Ігорю організував доставку лікаря позашляховиком дорогами через поле і забезпечив вчасне надання медичної допомоги.
На даний час в цьому напрямку над відновленням руху автотранспорту працює ПП «Золотопотіцьке».
Техніка ТзОВ «Бучачагрохлібпром» долає наслідки негоди в Стінківському напрямку.
В Миколаївці вулички розчищає від снігу трактор ТОВ “Агрокомпанія Днстер”.
Не зважаючи на те, що протягом останніх діб посилено працювали працівники комунального господарства, чимало автівок все одно опинилися в сніговому полоні – дорогу перекурювало майже одразу. Не одну машину з наметів витягнула техніка, надана приватним підприємцем Ємцем М.П.
Щиро дякуємо усім, хто з розумінням поставився до надзвичайної ситуації і, насамперед, тим, хто допоміг технікою та працею рук.
Бережіть себе та своїх близьких!