Сьогодні весь світ відзначає День Хеві Металу, та “важкої” музики в цілому. Про історію рок-музики в Бучачі розказав Андрій Слєпцов у “Ніпрошоу”.

Перша вагома хвиля рок-музики в Україні відбулася в кінці 90 на початку 2000 років. Цьому сприяв і перший Український фестиваль “Червона Рута”. Значну роль представники цих субкультур зіграли в встановленні України як держави та патріотичного виховання молоді. Вже стали легендами такі гурти як “Кому в низ”, “Мертвий півень”, “Брати Гадюкіни”, “ВВ”, “Океан Ельзи” та десятки інших. Безліч місцевих гуртів згуртовували молодь та виховували на принципах якісної музики.

Сучасна “важка музика” в Україні є надзвичайно якісною та має світовий рівень. Кожен може підібрати собі до вподоби гурт та важкість. І надалі український рок гурти підтримують традицію патріотичного виховання.

Зараз ми послухаємо один із хітів німецького гурту Rammstein — в адаптації українського гурту Grandma’s Smuzi, всім кому подобається така музика та український патріотизм ставимо вподобайку!