У третьому турі групи В Євро-2020 зустрічалися збірні Росії та Данії. На стадіоні «Паркен» в Копенгагені перемога дісталася данцям.

У першому таймі збірна Данія повністю переграла росіян, проте змогла забити лише один м’яч. На 38-й хвилині Дамсгор свій момент використав з першої спроби – м’яч влетів прямо в правий верхній кут воріт.

У другому таймі Данія просто не помітила росіян, забивши ще три м’ячі і пропустивши один м’яч з пенальті. Збірна Данії зайняла друге місце і в 1/8 фіналу зіграє з Уельсом. Росія зайняла останнє місце в групі і вилетіла з Євро.

Росія – Данія – 1:4

Голи: Дамсгор, 38 (0:1). Поульсен, 59 (0:2). Дзюба, 70 – з пенальті (1:2). Крістенсен, 79 (1:3). Меле, 82 (1:4).

Росія: Сафонов, Кудряшов (Караваєв, 68), Джикія, Маріо Фернандес, Дівєєв, Оздоєв (Жемалетдінов, 61), Зобнін, Кузєвя (Мухін, 67), Головін, Дзюба, Міранчук (Соболєв, 62).

Данія: Шмейхель, К’єр, Вестергор, Крістенсен, Меле, Васс (Стрюгер Ларсен, 61), Ділейні (Йенсен, 86), Хейбьєрг, Поульсен (Дольберг, 61), Брейтуейт (Корнеліус, 86), Дамсгор (Нергор, 72).

Попередження: Кудряшов, 28. Ділейні, 57. Дівєєв, 75.