Працівники ФГ “Гадз” та ТзОВ “Бучачагрохлібпром” дякують Петру Івановичу Гадзу, за організацію оздоровчого відпочинку в Єгипті

Від працівників ФГ “Гадз” та ТзОВ “Бучачагрохлібпром” хочемо подякувати Петру Івановичу Гадзу, яким було організовано оздоровчий відпочинок до Єгипту (м. ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ), ця подорож є проявом турботи за колектив і меценатства, а також оцінкою роботи кращих працівників які працюють в рослинництві, садівництві та тваринництві, що надалі стимулюватиме їх розвиватися та втілювати нові ідеї в життя

Враження колективу від перебування в Єгипті просто неймовірні:

Чудовий клімат, тепле море, якісне обслуговування та різноманіття екскурсій робили відпочинок незабутнім, до якого хочеться повертатися знову і знову.

Дуже вразила поїздка до Заповідника Рас-Мохаммед, з неповторною красою підводного світу Червоного моря, різнобарвними коралами, зграями тропічних риб та великим розмаїттям підводних рослин та морських їжачків. Де молоді хлопці агрономи, практикуючись заняттям дайвінгу отримали можливість побачити коралові рифи, які , вважаються одними з найкращих у світі. У висоту вони сягають десятки метрів і мають вік понад 2 мільярди років.

Не можемо також не згадати про перебування у столиці Єгипту – Каїрі. Про екскурсії до Національного Каїрського музею, де представлені унікальні колекції старовинних саркофагів, папірусів, містичних тварин, статуй та прикрас фараонів, а також про відвідування “візитної картки” Єгипту, одного з семи чудес світу – пірамід, які й сьогодні, можуть вразити кого завгодно.

Неймовірною також виявилась екскурсія на квадроциклах в пустелю, де колектив зміг почерпнути максимум адреналіну, насолодитись красою піщаних гір та неймовірними оазисами посеред них, познайомитись із побутом корінного населення, бедуїнів, осідлати верблюдів, і просто наповнитись незабутніми емоціями.

Дякуємо Вам Петро Іванович, за те що цінуєте, підтримуєте і дбаєте не тільки про добробут колективу, але й про здоров’я. Бо як кажуть в здоровому колективі – здоровий дух. Щиро вдячні за країну пірамід, сфінксів та храмів фараонів, які залишили в пам’яті незабутні враження.

Тарас Мельник