Головна кулінарна програма Західної України «Їжа Файного міста» вже завтра презентує новий сюжет.
 
В епіцентрі уваги тернопільських фудблогерів – молочно-тваринницький комплекс ТзОВ «Бучачагрохлібпром» у селі Пилява.
 
Команда «Їжі Файного міста» вперше відвідала настільки високотехнологічну та по-справжньому європейську ферму, розповідає ведучий програми Юрій Шкільняк.
 
– Ферма «Бучачагрохлібпрому» у Пиляві для мене стала справжнім відкриттям. Я був у туфлях і взагалі їх не забруднив, попри те, що ми ходили поміж корів. Все регулярно прибирають, чистота вражає, запаху немає зовсім. Я відчув, що живу в ХХІ столітті. Усі працівники одягнені в спеціальну форму, вони розуміють, що роблять. Високотехнологічність вражає, а особливо доїльний зал типу «карусель». На цій фермі все автоматизовано: корів та телят годують автоматизовано, сіно підкладають автоматизовано, гній вивозять автоматизовано, молоко – безконтактне, екстракласу. Керуючий комплексом Володимир Миколайович провів нам екскурсію. Вже завтра ми покажемо, як це було, – зазначає Юрій Шкільняк.  
 
Ведучі «Їжі Файного міста» очікують, що глядачі, які завтра побачать сюжет з ферми «Бучачагрохлібпрому», будуть не менш вражені.
 
– Думаю, глядачі сповняться почуттям гордості та патріотизму за наш край. Це справді чудово, що на Тернопільщині є люди, які роблять усе, щоб ми не були якоюсь відсталою сільськогосподарською країною, а передовою державою з хорошим рівнем праці та культурою виробництва,  каже Юрій Шкільняк.
 
Дивіться сюжет з ферми у Пиляві вже завтра на каналі Food Faine чи на сторінках «Їжа Файного міста» в Instаgram та Facebook.
 
Автор: Катерина Шаблій