c. Сновидів Золотопотіцької громади отримає гранд від Британської ради для реалізації проєкту “Парк культури і відпочинку”

Завдяки активним жителям с. Сновидів Золотопотіцької громади це село перемогло у конкурсі на отримання коштів для реалізації проєкту  “Парк культури і відпочинку”. Офіційні результати оголошено на сайті проєкту

 
Доброго дня, шановні жителі с.Сновидів. Хочу повідомити, що ми виграли у проєкті від Британської ради “Парк культури і відпочинку” за який всі дружно голосували. ДЯКУЮ УСІМ хто долучився до голосування, бо голосували не тільки жителі нашого села, а й жителі сусідніх сіл і громад. Що ми маємо на даний час? Є підписаний договір селищною радою на виконання своїх зобов’язань, у четвер ми отримали договір від Британської ради про співпрацю, який ми підписали і відправили їм. Далі вони повинні надати свої реквізити для укладення договору про закупівлю обладнання (вуличних тренажерів). З нашого боку потрібно підготувати площадку, встановити все, також закупити і встановити дитячий і волейбольний майданчики. Тому, попереду ще дуже багато роботи, а також, якщо хтось має бажання і можливість долучитись фінансово чи матеріалами необхідними для реалізації проєкту, то звертайтесь.
 
 
 
 
 
 
 
 
Коментувати
 
 
Поширити