Сьогодні відбулася зустріч жителів Золотопотіцької територіальної громади з представником Домашня Ягода Сільськогосподарський Кооператив Іван Лепак .
На даному заході жителі громади мали можливість отримати інформацію щодо перспективи вступу в кооператив , умови співпраці, отримати відповіді на питання, що їх цікавили.
Зокрема, Іван Лепак розповів, що кооператив “Домашня ягода” створено з метою надання населенню можливості працювати в себе вдома на власній земельній ділянці і отримувати за це стабільний дохід, оскільки ягідництво і садівництво дають можливість отримувати дохід у 8-10 разів більший у порівнянні із традиційним використанням землі.
Кооперативом буде надаватися агрономічний супровід щодо вирощування зазначених культур : малина “Феномен”, ожина “Лох Тей”, гарбузи “Матільда”, “Тіана”, “Хоншу”, “Брайт Самер”, вишня угорських сортів. Згідно правил внутрішньогосподарської діяльності у членів кооперативу закупляють не менше 70 % вирощеної продукції.
Детальніше за інформацією можна звертатися за телефоном до співзасновника кооперативу :
Лепак Іван Іванович – 0970387833 , або в офіс СК “Домашня ягода” : с. Підзамочок, прохідна Насіннєвого заводу (2 поверх)
В Золотопотіцькій селищній раді детальну інформацію можна отримати в заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Лілії Володимирівни Чорної.
Двоє молодих людей отримали травми в автотрощі, яку зареєстрували слідчі Бучацького відділення поліції того о 22:20. З численними переломами до лікарні госпіталізували 16-річного мотоцикліста. Отримав тілесні ушкодження і його пасажир 2008 року народження. При виїзді Читати далі
У Жизномирському старостаті 05.8.2026 hjre відбувся чудовий майстер-клас із виготовлення «Віночків єдності», який подарував нашим дітям незабутні емоції, радість творчості та щире спілкування. Від імені батьків, дітей та від себе особисто висловлюю щиру вдячність громадському Читати далі
У селі Трибухівці вогнеборці ліквідували пожежу вантажного автомобіля DAF, а в Озерній разом із місцевою пожежною командою загасили займання сміття на відкритій території. У Борщеві рятувальники працювали на місці вибуху газоповітряної суміші у недіючому Головне Читати далі