19 травня відбувся благодійний забіг “Квітучий сад”. Спортивні змагання відбулись в с. Трибухівці, на території ФГ “Гадз”. За результатами пробігу переможцями стали:

  • 10 км. (жінки) – Ковалів Інна (Івано-Франківськ)
  • 10 км. (чоловіки) – Андрій Мартинюк (Тернопіль)
  •  5 км. (жінки) – Марущак Діана (Тернопіль)
  •  5 км. (чоловіки) – Цвєтков Артем (Тернопіль)

Також відбувались забіги для молодших учасників та діток з особливими потребами. Всі учасники отримали пам’ятні медалі та смачні призи від ТМ “Garden Gadz“.

Під час події діяла експозиція fpv-дронів. Представники ГО “Волонтери Бучаччини” розповідали та демонстрували роботу безпілотників, на котрі під час спортивного свята могли задонатити всі охочі. Учасниками змагань було зібрано 15 тис. гривень.

“Ми повинні пам’ятати завдяки кому ми можемо проводити такі пробіги. Наша допомога ЗСУ є обов’язком. Хочемо долучитись до цього збору та додати 1 000 000 гривень на fpv-дрони” – сказав перед нагородженням переможців голова правління фермерського господарства Петро Гадз.

Отож, благодійний пробіг “Квітучий сад-2024” закінчився задоволенням для учасників та досягненням мети у підсумку 1015000 гривень на закупівлю комплектуючих для виготовлення дронів. 

Всім велика подяка!

Слава Україні!