У неділю 12 вересня відбулась товариська зустріч, між командами “Поліція охорони” м.Тернопіль та “Бучачагрохлібпром”. З рахунком 3-1 перемогла команда Агрохлібпрому. По закінченні зустрічі був проведений турнір з волейболу за участі команд Зубрецької, Жизномирської шкіл та Бучацької ДЮСШ. перемогу у турнірі святкувала команда Зубрецької ДЮСШ, усі учасники та вболівальники отримали смачні подарунки від ТзОВ “Бучачагрохлібпром”. Найкращі вихованці ДЮСШ матимуть змогу в майбутньому представляти команду Бучачагрохлібпрому на обласних змаганнях
Андрій Петрик
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/зображення_viber_2021-09-15_13-09-50-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/зображення_viber_2021-08-30_12-06-22-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/256-1024x461.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/37-1024x461.jpg)