Наш найстарший учасник забігу Косідло Мар’ян, якому виповнився вже 81 рік, подолав дистанцію 5 км за 40 хв 39 с. та був нагороджений корисними подарунками від Фермерського Господарства «Гадз».![🍎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f34e.png)
![🍏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t16/1.5/16/1f34f.png)
![🍎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f34e.png)
![🍏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t16/1.5/16/1f34f.png)
«Квітучий сад 2023
» показав, що правильний настрій, оточення крутих людей та позитивні емоції допомагають не тільки кидати собі виклик, але й впевнено йти до цілі, незважаючи на погодні умови![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1.5/16/1f338.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
Кожен, хто прийняв рішення подолати 10-ти та 5-ти кілометрову дистанцію є переможцем, а особливо ті, хто робив це вперше! ![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346039017_549622024017536_4542723030605277200_n-1-882x1024.jpg)