14 березня відбулася пізнавальна екскурсія для учнів 6 та 7 класу на Молочно-тваринний комплекс “Осівці” ТОВ«ГАДЗ-АГРО».
Діти на власні очі змогли побачити всі етапи розвитку великої рогатої худоби: від новонароджених телят до дійних корів, а також спостерігали за процесами годівлі та доїння; дізналися чимало цікавих фактів про тонкощі вирощування та годівлі корів, цікавилися, які трудові процеси механізовані, які є породи корів, змогли ознайомитися з різноманітною роботою працівників, були вражені масштабами та сучасністю, а також новітніми технологіями для випойки телят, годівлі ВРХ та процесу доїння.
Дана екскурсія була вкрай важливою не лише для розвитку та соціалізації, але й стала профорієнтаційною, можливо хтось у майбутньому обере свою професію у сільськогосподарській галузі.
Хочемо висловити слова великої вдячності усім працівникам молочної тваринницької ферми і побажати їм успіхів у їхній нелегкій праці та творчої наснаги.
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336187265_701694418403943_8918537724559689057_n.jpg?stp=dst-jpg_p417x417&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=aO9KrY4ewTsAX9pbrQw&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfBC4uCm2GMRhJ0pPD6Ubj6fHE2nFqqfL3gWgTKTDv4UlQ&oe=6417EEC2)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335931483_202845529097947_3666237883000434279_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=nkmHGGyJLXgAX_zAZwu&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfCxkmYv-u14-MM9VEnPFznrku66A2YoRB6B3OygOMOZMg&oe=64182EF3)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335905439_598393508994238_7258860424578967863_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=bcze03oxpAsAX9k10E4&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfDEEjBxFfKckiEAylZ979qSb0a4THZsR1jxHOG91bXoeQ&oe=64193514)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335940119_612265356901312_2100194111572258567_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=6F363dQyy0wAX8atbD4&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfAUN_t_sl7-lBqiNrkaoesgO5v7UbELnYpYriLlyyLJKw&oe=64193CB6)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335882948_165915262928127_1324628700621149443_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=p5skO1HZcKsAX-C8nWQ&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfDDkwh9MAd5CUnDOK-TuiR0hW6Po7a2FWm-budU8O1iEg&oe=64189448)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336032063_528429962772342_6241940768967911441_n-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335943716_1304709900081481_7055657194009633906_n-472x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335910798_913000143357328_4288299810491381225_n-1024x472.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335712223_758846478875856_7025838097655406236_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335853908_568714261696490_6883658360370423866_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335911975_905680004008089_3288797062341877484_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335953948_593570782679459_1319868479278985910_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335906013_900853871118746_4037958264052597808_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335891260_651854856700236_3039876449318789449_n-472x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335910850_1273021760230973_8034940865592002982_n-1024x766.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335910873_920194675988273_2552488984497065388_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335469458_6003565479734743_2680628145964796136_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335935380_1245196176075199_2298716423301197462_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335930231_871719927458923_4821117299207949854_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335881102_587201830010312_3531607047995637596_n-472x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335921068_1553563811792063_8844681012557563332_n-1024x472.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335927876_966906087595894_6391007159245910239_n-472x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335898480_3045850689049286_4134628420323226503_n-1024x766.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335928828_587358826638844_8389062889076931672_n-1024x766.jpg)