Чотири нових повноцінних класи цього року сформували із першокласників в Стінківсткій загальноосвітній школі. А це аж 78 учнів! Це найбільша кількість дітей, які пішли вперше в школу в цілому регіоні, а також серед сільських шкіл в Тернопільській області.
5 вересня в нашій школі пройшла урочиста лінійка з нагоди Дня знань. Вітаємо всіх наших учнів, колектив школи із початком нового навчального року! Нехай цей навчальний рік принесе вам багато знань, умінь та омріяну ПЕРЕМОГУ!Будьте мудрими і відважними, тримаючи освітній фронт! Вдалого старту! Знання – потужна зброя! Будьмо непереможними!Після проведення урочистої лінійки, зайшовши до своїх класних кімнат, всі першокласники отримали подарунки. Щирим усмішкам і радості не було меж!Адміністрація школи, батьки, вчителі висловлюють щиру подяку Стефанії Романчук, яка привезла і вручила подарунки для перших класів, а також голові наглядової ради “Бучачагрохлібпрому”, Герою України Петру Івановичу Гадзу та директору Казимиру Ярославович Попілю за цінні подарунки. Нехай Ваша праця буде благословенна Богом. А Господь посилає всім нам – мир, здоров’я, перемогу. Слава Україні! Героям Слава!Все буде Україна!
З повагою директор школи Валентина Штепула!
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305496952_530463795513699_62321482412029571_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Ho6oV8insvUAX-F4O44&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT-oQRGW01M2uIQGJv0tsnqqSAJusqgtLbu-PJJ4Mq5pYA&oe=631AB78F)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305645895_530464572180288_3106287727912556555_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Lr2a9138xIIAX-m0YJV&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT_ZHpg5aJYognpSolVj1PLq4Ic5VAjrUDO91uh_5o9UPw&oe=631B0E7A)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305491272_530464632180282_2231104109327980608_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=OzCTLPkFgfgAX-Sg62S&tn=FZkJk41-E5Gg4FOX&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT8RYMR39TZKdtR8ZkQsEIGa9XcxzHfHXzDOEo4w4RKPDw&oe=631AAA69)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305583354_530464678846944_9197188309876528570_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=W6GuI6_ghbAAX8cxJGC&_nc_oc=AQmAL8czfpD4nlgfeKanNDcSQnnDt2-xIXn0U1_gs4J9VgUatjlz6K1KhxRecm0ZEig&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT_mhhTpIcgiqLFDHtwET9qsLZ5Lei9ndjo7Tabf-yj_Nw&oe=631BA89E)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305129135_530464745513604_4810490135818726673_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=a4t4I2LMmN4AX9uYyEF&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT9PuWM8jWVHepVKc6pv_6m_rOwRcCQDu9vSAGfidnD3wQ&oe=631A45D0)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305559492_530482632178482_5349846769147321000_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305687201_530464988846913_5474144995615239295_n-1024x767.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305391642_530464965513582_3151345438397186472_n-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305398140_530464945513584_3086215666953158353_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305559221_530464922180253_6626096011155736235_n-1024x767.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305503724_530464892180256_7808519294763613961_n-1024x472.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305473232_530464878846924_8581159764857097027_n-768x1024.jpg)