Відомий підприємець та меценат з Бучаччини – Петро Гадз побував на благодійному заході в Буковелі. Цей захід організовували відомі співаки: Михайло Хома (Дзідзьо) та Олександер Пономарьов. Захід відбувся ввечері 13 січня, в спа-ресторані F&B, за участі відомих артистів, бізнесменів та меценатів. Ведучим заходу був Юрій Горбунов.
Вилучені кошти спрямовані на допомогу ЗСУ та внутрішнім переселенцям у «ГО ВПО України».
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/20b82921-cb5f-4d2e-9961-050cade5aca3-768x1024.jpeg)