Бучацький краєзнавчий музей з нагоди свята Дня вишиванки, який відначається щорічно в третій четвер травня ( цього року припадає на 18 травня) запрошує бучачан та гостей нашого міста для участі в фотосесії від відомої фотографині Тетяни Енгельберг. Задля цього в приміщенні музею створена етнофотозона. Фотозйомка буде проводитись за попереднім записом за номером телефонів: 0677107744, 0969819642, або в приміщенні музею. Ви маєте можливість заздалегідь підготуватися до Дня вишиванки, зробити незабутні світлини і здивувати ваших друзів.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/344562018_1192081138166129_580445084676438316_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=e4WNiFUSpBIAX_SpOMI&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAScc9w5IEXb13T5s9wFK-YzRhaGVYCXB0SrHNNdnrAWw&oe=64594BEE)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/344580803_3554310014858618_2175688613225543977_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=KC785TztKgUAX96LnnQ&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfALH84-xT0gGRh7QIRM4HtXuiJf8zHJeLDoE_pz0uDfLA&oe=64599EFC)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343571719_781137226850586_3693431272099335595_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=x-cSNe8-5PcAX9XbBTD&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfCyYMcq8UVqJ9YhOLiOVlUktzp9Mm8A92Y72C5AxA-HdQ&oe=64593417)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/344734170_1610842226064260_4943737258254189961_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jo1D6OsGwagAX-NVbvU&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfClUOzQ86p1ISDTEYszUtTBohbKElzx024JU1J6GumwIQ&oe=6459AC31)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343536908_181340598181742_3214553567322727395_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=XvWM34QhETcAX9kPX9q&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfD7rkN0l4Ba5jBThjfFkq_6RSG2qv-L-qzI9MNL_n1H_Q&oe=645A81CE)