У першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони

Зі святом воїнів ТрО привітав Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. 

“Сформовані безпосередньо під час війни, ви стали невід’ємною частиною Збройних Сил України і страшним сном для ворога. Ви взяли до рук зброю, щоб захистити свободу і рідних. Ще вчора люди мирних професій, сусіди, колеги, друзі, сьогодні – побратими і посестри. Під гаслом “Готові до спротиву!” Сили територіальної оборони ЗСУ довели, що українці сміливі, вільні, незламні!” – зазначив Залужний.

 

Сили територіальної оборони – окремий рід сил ЗСУ, який займається організацією, підготовкою та виконанням завдань територіальної оборони. Це наймолодший рід військ Збройних Сил України, однак уже має великий бойовий досвід. Від перших днів повномасштабного російського вторгнення військові захищають Україну від ворога. 

До складу Сил територіальної оборони входить понад сто тисяч українців, які разом з іншими видами й родами військ ЗСУ захищали Київ, Суми і Чернігів, пильнують рубежі на півночі, тримають оборону Харкова, Миколаєва та Запоріжжя, звільняють Харківщину, Донеччину та Херсонщину.

Вітаємо вас усіх хто безпосередньо служить в лавах ТРО, а також тих хто допомагає вам здобути довго очікувану перемогу! Бажаємо усім нам миру, та повернутися до дому живими, здоровими і неушкодженими!