Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було виявлено 24 липня 2022 року у селищі Золотий Потік.

 

Ввечері, близько 18:40, на лінію “102” надійшло повідомлення від небайдужого 20-річного громадянина про те, що у селі Костільники в напрямку селища Золотий Потік рухається автомобіль “Опель Аскона” сірого кольору, водій якого ймовірно перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Заявник зазначив, що автомобіль рухається по всій проїзній частині дороги.

Близько 20:00 працівники поліції у Золотому Потоці зупинили водія вказаного автомобіля. Кермувальник “Опеля” і справді мав ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Результат виявився позитивним. Драгер показав 2,43 проміле, що в 12 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем сп’яніння.

Водій з отриманим результатом погодився. Від можливості проходження повторного огляду у медичному закладі відмовився.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (нетверезе керування транспортним засобом).

У судове засідання водій “Опеля” не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

 

Дослідивши матеріали, Бучацький районний суд постановив водія автомобіля “Опель Аскона” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Джерело