Купець добре оглянув товар і погодився на ту дивну пропозицію. Хоча вже і мав одну власну, виторгував собі ще і другу “дружину” за 85 “ринських”. Дав завдаток 10 корон і після такого “гешефту” хотів забрати собі придбаний товар. Але трапилася халепа – продана дружина чогось… не дуже хотіла йти з купцем!
Справа пішла до рабина, який казав привести Бухвальда. Але того щось ніяк не могли відшукати. Коли врешті знайшли, то рабинові якось вдалося скасувати той дивний контракт купівлі-продажу, пояснивши, що такий “Бізнес не є Бізнес!” Дружина залишилася у свого чоловіка.
Газета “Ameryka Echo” від 03 вересня 1904 р. – С. 3.
Фото: Бучач, вигляд на ринок від західного боку (1911 р.), polona.pl
Підтримати наші краєзнавчі проєкти: https://secure.wayforpay.com/payment/dybshche
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/334554653_914858976368101_3333841272912336976_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YthMlAPZbV0AX-uevmH&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfBax0DtBuutIrBy8x6punNqOFLLVuDXIpZ4zZOyDxOI9A&oe=640A6875)