На розгляд Громадської ради було винесено ряд важливих питань

 
A саме: ✅️здійснення громадського моніторингу за діяльністю Чортківської РВА в частині: – врахування Чортківською РВА пропозицій та зауважень громадськості. – забезпечення прозорості та відкритості діяльності Чортківської РВА, щодо доступу до публічної інформації. -дотримання Чортківською РВА положень нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції;
✅️про взаємодію волонтерів, органів місцевого самовдядування та Чортківської РВА за період війни з російською федерацією;
✅️проведення громадського моніторингу щодо створення належних умов проживання для внутрішньопереміщених осіб на території Чортківського району.
‼️До слова, начальник Чортківської РВА Володимир Шипітко спільно із своїми заступниками тримають на контролі спільний план дій громадської ради та адміністрації щодо вирішення проблемних питань, в міру своїх повноважень, для подальшого розвитку Чортківського району.
Після кожного розглянутого питання доповідачі відповідали на запитання громадськості. А члени Громадської ради, в свою чергу, висловлювали доповнення та пропозиції.