Нещодавно представники Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку, разом з депутатом Тернопільської обласної ради Аллою Стецишин, відвідали ТзОВ “Бучачагрохлібпром” та ФГ “Гадз”. В ході відвідин голові Наглядової ради товариства – Петру Івановичу Гадзу, було вручено подяку від цієї військової служби.
Добрі справи не залишаються не помічені – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи допомогу в цей нелегкий час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Бажаємо Вам міцного здоров’я, процвітання і багато тепла на Вашому життєвому шляху. Миру всім нам!
Зазначає в подяці полковник Віктор Агєєв – Начальник Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку ЗСУ
Аналогічну подяку було вручено директору ТзОВ “Бучачагрохлібпром” – Казимиру Ярославович Попілю
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/whatsapp-image-2022-08-05-at-17.55.42-1024x768.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/dsffsdf.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/dfdf23.18.09.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/14455.18.09.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/whatsapp-image-2022-08-04-at-23.15.23-768x1024.jpeg)