Пише Аня Варко:
5-го лютого 2023р. обірвалося життя рідної нам людини.Нашого брата Марусяка Ярослава Григоровича, який віддав своє життя за Україну, за кожного з нас.У цей важкий час, ми не залишилися наодинці із своїм горем. Висловлюємо щиру подяку всім знайомим, родичам і друзям, жителям та священникам, які гідно зустріли та провели Героя. Всім тим людям, що підтримали і допомогли нам у таку важку годину. Хочеться висловити подяку і низький уклін Вам : Волонтерам, зокрема Гаврилюк Галині, голові Трибухівської ОТГ Ковдрину Олегу Івановичу, меру Бучача Фреяку Віталію Йосиповичу, усім священникам.Сердечно дякуємо Вам усім.
Нехай лихо завжди оминає Вас і Ваші оселі, а поруч буде підтримка надійних людей і друзів.”
Адміністрація ГО “Бучацькі Справи “, висловлює щирі співчуття близьким та рідним! Вічна пам’ять Герою!
![На зображенні може бути: 1 особа, у приміщенні та текст](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331331145_1232845480965193_6467471416301176889_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=0wn9xe5gDqsAX-4yBZs&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfCXBYV1n6kvtKO-s6-t_sEnvdlDH7iq4YBVDzOKPyi-MA&oe=63F3255A)