Керівництво та колектив ТОВ “ГАДЗ – АГРО” щиро вітає з ювілеєм помічника керівника по рослинництву Шевчука Віталія Олеговича !
Позаду майже половина життя! Бажаємо, щоб це була не половина, а лише третина!
40 років для чоловіка – справжній розквіт сил, енергії, нових здобутків! Бажаємо Вам мудро і виважено сприймати те, що відбувається у житті тепер і те, що відбуватиметься далі! Нехай прикрощі, нерозуміння і тривоги відійдуть і забудуться назавжди, попереду нехай буде рівна і світла дорога, крокувати якою завжди радісно і весело, легко і приємно! Нехай Вас шанують колеги, обожнюють знайомі і дуже сильно люблять близькі і рідні! Ми бажаємо Вам домогтися всіх раніше поставлених цілей. Удачі у всьому! Щастя, здоров’я і тільки світлих і радісних днів попереду!
![На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, фрукт та на відкритому повітрі](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335148861_737110991437953_8878784144927434336_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YXQA20iqRIgAX9QtOMM&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&oh=00_AfDfKohiMjs-yg4uAaFeOZlSIzLFbU-GXgOpyf6Sxdgc-g&oe=640EF90F)