Фермерське Господарство «Гадз» є спонсором спортивного заходу @gutsul.rc, що відбудеться 28.01.2023
Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142А
Початок змагань: 11:00
Це спортивна подія, що вперше проводиться в місті Івано-Франківськ, з використанням елементів спортивного шоу, світлового та звукового супроводу, автохронометражу.
Цілі та завдання заходу:
• подальший розвиток легкої атлетики;
• залучення учнівської молоді до ведення здорового способу життя;
• підвищення рівня спортивної майстерності;
• підвищення ефективності роботи спортивних клубів та спортивних шкіл;
• зміцнення дружніх стосунків між спортсменами та тренерами.
Ми не вперше виступаємо спонсорами та організаторами спортивних подій. Таким чином ми підтримуємо та допомагаємо позитивним змінам у суспільстві, популяризації спорту, заохочуємо більшу кількість людей брати участь у спортивних заходах і пишаємось кожним, хто кидає собі виклик ![😎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1/16/1f60e.png)
![😎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1/16/1f60e.png)
Учасники забігу мають змогу насолодитись нашою продукцією, зокрема, яблучками, корисними чіпсами та соками-смузі – які додають енергію та відновлюють сили ![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![На зображенні може бути: текст «GRC ATHLETICS OPEN CUP G cැමවa KceHиR mopwиHcbKa GRC HelenDaron English YUMMY JAKO meA-aTлaHT LAMA»](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326911475_3348072515410988_8100341986055485132_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=n69OM0825SkAX_z2ZBh&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AfBkTLNFtNmkEsebEsRxSEYTUWtVfQ1DRD9y_czQq-z34w&oe=63D91E63)