Подивіться, пані і панове, чергову, але не останню серію серіалу третього сезону про нашу блогерську подорож Тернопіллям! Вона про дуже цікаве містечко-БУЧАЧ!!!
Коли я був юним,то вважав що жити можна тільки у столиці, бо навіть такі обласні центри як Полтава і Черкаси, де я служив у свої 20- 22 молоді роки здавалися мені скучними селами. Але на сьомому десятку свого недолугого життя і після другого візиту у Бучач я зрозумів, що жити треба або у якійсь глушині, або у рідному селі, або у районному центрі тернопільської області! Там де є тихий і невибагливий побут, спокійний плин життя і люди що вітаються на вулиці з незнайомцями.
Саме таким і є місто Бучач, що розшташоване на терасі глибокого каньйону річки Стрипи! Йоган Пінзель і Бернард Меретин своїми творіннями здобули цьому місту всесвітню славу! Цими майстрами у місті створені найвідоміші будівлі – барокова ратуша і папфіяльний костел. Костел і у минулу нашу подорож був у доброму стані, а от Ратуша -просто супервідродилася, як і обіцяв у наш попередній візит місцевий Голова!
Якщо раптом побачите на трасі дорожній вказівник ” Бучач”, то неодмінно гальмуйте і повертайте у вказаному стрілкою напрямку. Ви не пожалкуєте-зуб даю))))!!!!