Президент США Джозеф Байден перебуває з офіційним візитом у Києві 20 лютого.

Джерело: фото та відео очевидців

Деталі: Вранці 20 лютого у Києві були перекриті вулиці у центрі міста, поблизу посольства США, а також дороги від посольства у сторону до центрального залізничного вокзалу.   

Представники влади – ні української, ні американської – приїзд Байдена не анонсували. Ці заходи безпеки цілком зрозумілі під час війни. Водночас повідомлялося, що президент США Джо Байден протягом 20-22 лютого відвідає з візитом сусідню Польщу.

Джерело

Президент США Джозеф Байден перебуває з візитом у Києві 20 лютого.

Джерело: фото та відео очевидців, президент Володимир Зеленський у Telegram, Washington PostNew York Times, керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram 

Деталі: Байдена помітили біля Михайлівського собору. Під звуки повітряної тривоги президент США вшанував пам’ять загиблих захисників України.

Згодом те, що президент США перебуває у Києві, офіційно підтвердив у Telegram Зеленський, опублікувавши спільне фото з Байденом. 

Пряма мова Зеленського: “Джозефе Байдене, вітаю в Києві! Ваш візит – це надзвичайно важливий прояв підтримки для всіх українців”. 

 
 
ФОТО ОП

Деталі: Видання Washington Post назвало візит Байдена “несподіваним, драматичним і ризикованим”.

Дослівно Washington Post: “У понеділок президент Байден здійснив драматичний, неоголошений візит до Києва, демонструючи сильну американську підтримку Україні всього за чотири дні до річниці повномасштабного вторгнення Росії.