Захоронка у с. Переволока Бучацького п-ту Тернопільського в-ва, 1930-ті рр. Вихователька дружина о. Миколи Семенюка (виселений в Красноярський край, помер в дорозі додому). У верхньому ряді третій зліва Федір Грицак, четвертий Андрій Лучка, 1930 р. н. (член молодіжної організації ОУН, стрілець УПА. Засуджений на 25 р. Етапований на Воркуту, Комі АРСР. Повернувся в село).
Світлина з особистого архіву Андрія Лучки, с. Переволока Бучацького р-ну Тернопільської обл.
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/91184104_2604072379865514_5729625602818834432_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gXymA5nUyOYAX94xB2Z&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfA88ycGkMiXF66TnZ4VXSyHefy1j-Vrkxfb3Eq745k0aw&oe=644E30E4)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/91192874_2604072399865512_7138136694200467456_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IfD6Sz6l12YAX_sqGgC&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfA4kkmsU-1tfBKzFZn9obWyk0AyeuN-AMeUMOIOzdcHRw&oe=644E2044)