За повідомленням Бучацьке відділення поліції ГУНП в Тернопільській області
Дільничні офіцери поліції відділення поліції № 2 (м. Бучач) Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області, в час складних погодних умов у зимовий період часу проявляють небайдужість до одиноких пенсіонерів та осіб похилого віку, які залишилися наодинці із негодою. на своїх поліцейських дільницях відвідують таких осіб, та допомагають їм у вирішенні побутових проблем.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148042683_2765206837127179_678148920813597573_o-769x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148022503_2765206827127180_3031329480550926953_o-769x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148339889_2765206773793852_8797092624546701445_o-769x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148106878_2765206760460520_6059487902678069057_o-1024x473.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148053681_2765206767127186_7625714892440033701_o-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/147414099_2765206700460526_6639396643383051230_o-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148330962_2765206703793859_5428212301144212802_o.jpg)