КНП “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради одержала благодійну допомогу
За сприяння благодійної громадської організації “Спільнота Святого Егідія” КНП Бучацька міська лікарня отримала благодійну допомогу у вигляді медичних ліків , деззасобів та предметів першої необхідності .Щиро вдячні за розуміння, підтримку та допомогу у такий складний час. Дякуємо за те, що працюєте заради Украіни. Все буде Україна і Слава Україні-Героям Слава!
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336176643_1273389016931513_4960969737359389139_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=nvVWzvAQalsAX8NSAwj&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfAx4J0OUPCgmqu6UOq_f6WJRHf2M35yDXkGK3WA3_ZF-Q&oe=6414AB10)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335497382_2096376460570039_132134549377228065_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=JsVr1YQrxJwAX-nmat_&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfAgbJW8aa1ju4gdUHSiCGBvHanOAn8dSLXRsgMJvIsPTg&oe=6414A927)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335826137_2497260090422118_6917366146200872110_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=B8pTF0NKJnAAX_C5tsd&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfABuWrqoR2HQs2CWcZ_QLDkbTO6jMAH82I3Unj-h0y0Ew&oe=6415E5BB)