Ідентифікація себе, як особи, що хоче змін – перший і найбільш болючий крок по дорозі до душевного спокою, розвитку, майбутнього. Для мене особисто час нічого не змінює, можливо через те, що у дитинстві мамою прищеплене почуття справедливості, банального прагнення боротьби, безпощадної, до скреготу зубів, проте чесної, саме боротьба в рівних умовах що ті далекі 776 роки до нашої ери час стала основним принципом високого, Олімпійського, того, за що поважають, за що люблять, за що вішають на шию золото, а на голову вінок.
Так, можна отримати перемогу, наприклад, обколовшись допінгом, не допустивши найсильнішого конкурента до участі у змаганнях, не дати можливості виступити, використовуючи брудні технології, фарс, маніпуляцію та банальну людську бездарність та тупість, щоб залякати “кропленням” та закриттям бібліотек по селах…
Як ви думаєте, щоб побачити глобальну змову, що потрібно зробити? Правильно, не розглядати одразу в цілому події, а просто розказати кожну із них зі сторони запитання: “А чи випадково, збіг?”, а потім відійти від окремого і взявши за основу окремі частини – складати загальну картину, робити висновки, аналізувати. Я хочу, я прошу, я молю, думайте над кожним словом і в кінці узагальнюйте, дайте своїй інтуїції працювати, відпустіть її, повірте, висновок Вас здивує.

Випадковість №1…

З усіх партій, у які брали участь у виборах до Бучацької міської ОТГ виявлено помилки, без винятку, проте, саме на Довіру був поданий судовий позов, після чого почалися штучно створювати перешкоди, ігноруючи конституцію, банальну логіку і здоровий глузд, дану “допінгову компанію” очолював пенсіонер (колишній міліціонер, який втік на пенсію 11.12.2012 року і після того ні дня ніде не працював) ЗАМОЙСЬКИЙ Богдан Михайлович, який у змові із представниками: Нової Політики (Барни васал), Калинюк Галиною Максимівною (ЄС), Машталір Лесею Іванівною (ЄС), Остапяк Марією Іванівною (ЄС), Добровольською Олександрою Ярославівною (За Майбутнє) Сулік Галиною Петрівною (За Майбктнє) Вайдою Нелею Миколаївною (Правий Сектор) організував реєстрацію політичної сили в останній день перед виборами! Тобто, ніхто не мав права агітувати за себе, кандидати були морально розбиті…
За таку активну підтримку та організацію незаконної змови членів комісії проти однієї із політичних сил “пан” Замойський Богдан Михайлович отримав посаду завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реєстрації місця проживання громадян у Бучацькій ОТГ, тобто, з 2011 року сидів вдома, а після виборів став нашому “голові” необхідним, молоду жінку, яка виконувала дану роботу звільнили і на роботу не взяли, а от старого пенсіонера – чому б і ні?? От коли Ваша дитина збере сумку і чекатиме на бус до Польщі, то згадайте, яке шобло “виключно за конкурсом” маєте годувати Ви! Згадайте, що для старого пенька місце є, а для вашої дитини – НІ.

Випадковість 2

Я особисто спостерігав неодноразово, мені надходила інформація, стосовно роботи, яку проводить на цей час директор Бучацького коледжу ПДАТУ Леськів Ігор Юрійович, останнім штрихом у цій справі став візит громадського активіста Романа Довбенка до державного закладу, де дійсно знаходилося усе те, про що піде нижче.
Отже…
Куратори груп отримали завдання обдзвонити колишніх студентів з проханням проголосувати за Леськіва І. Ю. Кожен з кураторів звітував про проведену роботу на спеціальній нараді перед директором (всі куратори академічних груп). Головною по комунікації з студентами випускниками та по контролю роботи агітаційних студентських груп була Янчишин Ірина Павлівна.
Середина вересня до середини жовтня під прикриттям профорієнтаційної роботи складено маршрути відвідування шкіл, насправді зроблено екіпажі т. зв. “мобільні групи” переважно з молодших і “приближених викладачів які виїжджали на села з агітаційною продукцією, це відбувалось під час або за рахунок 2-3 пари (ходили селом, роздавали газети людям, розклеювали агітки), звітували про проведену роботу. За це обіцяли преміювати через бухгалтерію.
Агітаційна продукція приходила з Тернополя, у видавничому центрі бібліотеки коледжу її розмножували на службовій апаратурі працівники Яців Іван Миколайович і Тихович Станіслав (який спеціально прийнятий на таку роботу у вересні тимчасово, з подачі однопартійця Леськіва Лисого Андрія Михайловича де він працював інженером з охорони праці)
Для доставлення агітації і викладачів по маршрутах використовувався службовий транспорт Шевроле Авео, газ-24, та приватний транспорт викладачів, зокрема заступника директора Семенківа М. Ю. ДЕУ (білий, у на відео видно, як викладачі з великими пачками агітації сідають саме у нього), лаборанта Плекана П. І. ФОРД. Заступники директора мали свої завдання по роботі з виробничою службою та контроль роботи з підготовки документації до подання в ТВК якою займалися за закритими дверима адмін. крила секретарі та лаборант директора, голови профспілки, методичного кабінету.
А тут окремо хочу передати вітання працівникам Поліції, які прибувши на виклик в прямому ченці слова втратили зір. А прибиральниця юридично загнала в тупій кут, пояснивши, що вхід у приміщення державного органу для працівників поліції суворо заборонено… Перевірити дуже просто, нехай Тихович Станіслав знаходився у приміщенні коледжу законно, як працівник, проте виникає запитання, чи обладнання, що було розміщене у цьому навчальному закладі дійсно належить державі? Чи коледжу? Є документи про взяття на баланс коштовного цифрового обладнання?

Випадковість 3

На дільницях, де за політичну партію чи за кандидата на посаду голови Бучацької ОТГ від політичної сили «Довіра» є два – три голоси, а саме Жнибороди, Дуліби, Бариш (одна дільниця) Беремяни, зашкалює явка виборців, яка наближається до 90%, про це детально у статті на своїй сторінці у Фейсбук написав адвокат, голова фракції політичної партії «Довіра» у Чортківські районній раді Пасічник Андрій Зеновійович. Була проведена почеркознавча експертиза, яка чітко вказує наявність однакових підписів у списках виборців, і їх там сотні… Після виборів на деяких із зазначених виборчих дільницях дивним чином зникла документація, на запитання секретаря Бучацької ТВК, де документи, одна з голів сказала, що документи спалила… На цей час слідчими ГУ НП у Тернопільській області скеровано до суду справу про порушення виборчого законодавства. Крім того, на тому кущі, де явка майже 90% проголосувала людина, яка уже чотири роки вважається зниклою безвістю, а на вибори прийшла і проголосувала, вчіться люди, беріть приклад, і мертві і живі і ненароджені, усі на вибори…
За викладені факти у даній статті готовий особисто відповідати перед законом. Якщо хтось із згаданих осіб хоче нівелювати вищевказані факти, прошу, зустрінемось у судді, де я додатково надам усі докази слідчому судді. Також хочу звернутися до працівників поліції, якщо Вас зацікавила інформація, яку я виклав у пості, то ми завжди можемо поспілкуватися і з мережі Фейсбук перейти у правове поле.
Вибори лише тоді вважаються успішними для тих, хто на них «виграв», якщо така перемога є переконливою, усі учасники на рівних правах ведуть свою передвиборчу агітацію, відсутні брудні технології, виконується закон! А в іншому випадку, я впевнений, що будуть такі, як я, що не згідні з результатами, які мають сумніви, а своєю чергою, готові у будь-який момент, як жителі громади, як активна частина суспільства підтримати думку про те, що «Король голий», довіри немає!
Крім того, хочу звернути увагу на те, що заступниками міського голови (аж два) стали представники політичних сил Свободи і за Майбутнє… Торги за посади пройшли успішно, політична змова успішна…