На запрошення голови фермерського господарства Гадза Петра Івановича на виробничі потужності ФГ “Гадз” завітали представники ДП “Тернопільстандартметрологія”. А саме: генеральний директор Тешнер Микола Якович; Кристинич Ірина Анатоліївна – начальник відділу з підтвердження і оцінки відповідності, стандартизації та сертифікації систем управління; Мартиняк Світлана Михайлівна – начальник випробувальної лабораторії. Гості ознайомившись з виробничими технологіями та вартісним обладнанням? зазначили високу якість продукції та відповідність її відповідним стандартам. Більш детально дивіться у відео:
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-05-at-18.50.02-3.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-05-at-18.50.02-2.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-05-at-18.50.02-1.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-05-at-18.50.01-1.jpeg)