Сьогодні, одне із найбільших і успішніших підприємств ФГ “Гадз” відвідали засновники ТзОВ ” Штерн Агро” – Гордійчук Ігор Григорович та Інестерн Альберт. Разом із Альбертом, були присутні його син Генгіх та дочка Беттіна – працівники цього ж підприємства.
Зустрічав гостей голова господарства – Петро Гадз
Ми вже почали свою діяльність приблизно 18 років тому. На початку було важко, так як і всім, допоки довели все до порядку (до пуття, як кажуть у нас в Україні). Будували господарство, будували базу…
Говорить Альберт
Більш детально дивіться на відео.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/2479d3de-0d4a-41e4-832f-0ff5146a5830.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/be4ea6cc-c021-4d35-a839-6f1594f704bc.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/f19f48fd-303d-40d8-b6a6-6ece3547bc66.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/bdd5b3de-cd69-4cd1-bafa-e7f61f3a80c4.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/52fe772b-df64-4e51-baa7-32bf310746b8.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/79fe253d-2cdb-4cc4-a563-447f5fb3bbfb.jpeg)