Спершу вже підготовлене молоко має згорнутися. Далі цю масу відціджують та переходять до формування. Наступний етап — сироваріння, де сировар нагріває продукт, після чого витягує “сирні нитки”. Майбутньому сиру також надають форму та залишають дозрівати.
Для кожного виду сиру цей процес особливий. Головне — повна віддача виготовленню та вкладання любові у продукт ![☺️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t82/1.5/16/263a.png)
![☺️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t82/1.5/16/263a.png)
«СЕМЕРО КОЗЕНЯТ» — з любов‘ю та для здоров‘я ![🤎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9f/1.5/16/1f90e.png)
![🤎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9f/1.5/16/1f90e.png)