Керівництво та колектив ТОВ “ГАДЗ – АГРО” щиро вітає з 60- річчям Гадз Марію Павлівну!
Сьогодні у Вас не просто день народження, сьогодні особлива дата – Ваш ювілей!
Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Мирного неба і безмежного щастя!
![На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, квітка, на відкритому повітрі та дерево](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331875616_632246622043692_5884268442959000999_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=C7UkncOqEjIAX_3qccd&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfAFYJVMX-F60LyEbrGKdjzTTtO9o_9zHM6UJb6AUf8sWg&oe=63F3EC1B)
Адміністрація сайту приєднується до привітань!