Різдво Христове традиційно відзначають 25 грудня. Увесь цивілізований світ користується Григоріанським календарем. Вперше в Україні святкування Різдва за Григоріанським календарем ввів уряд УНР, ще в далекому 1918 році. Але з приходом совіцької, загарбницької влади було примусово повернуто святкування за застарілим Юліанським календарем, згідно з яким 25 грудня припадає на теперішнє 7 січня. Чому саме це було зроблено? А все тому, щоб підірвати прагнення українців влитися у світову спільноту. Уніфікувати українських вірян з РПЦ, яка фактично була філію НКВД, а тепер російського ФСБ. Совіти будували свій «третій Рим»: для цього їм було потрібно підконтрольну релігійну секту зі своїми обрядами та одурманенням. Таким чином, вони намагалися зламати нас, позбавити своїх звичаїв та самобутності.

Сьогодні Україна веде жорстоку війну із російським загарбником. Ворог, знову ж, використовує у своїх цілях релігію як сильний рушій. Але український народ прагне повернутись до світових цінностей і відходить від впливу російських релігійних сект.

 Різдво Ісуса святкувалося і святкується 25 грудня. Лише за яким календарем. Григорянським чи Юліянським. Наші предки нажаль святкували за Юліянським календарем. Коли прийшли совіти на Велику Україну яка була під Російською імперією тоді згодом вони перейшли на Григорянський календар. Люди традиційно святкували Різдво далі 25 грудня, хоч за нововведеним комуняками календарем було 7 січня. А от на Галичині де панувала Австро-Угорщина, яка давно жила за Григорянським календарем. Тоді святкували поляки 25 грудня за Григорянським і Різдво назвали звідси на заході польським. Русини, вони ж українц,і святкували також 25 грудня, але за Юліянським, що співпадало з державним 7 січня. Святкування Різдва мають бути 25 грудня тобто в перші дні після зимового сонцестояння, коли починає збільшуватися день, а це за Григорянським календарем. А за юліяським день ген ген вже більший, і що головне тоді не співпадає канонам встановлення того свята святими отцями у День збішення дня як противагу язичницькому святу народження сонця, бо Христос є єдиним Сонцем Правди. 

Gentosh Apollinariy

 

Тому, саме зараз ми вирішили провести опитування щодо дати святкування Різдва.

[democracy id=”2″]