В суботу, 23 липня на стадіоні «Колос» в Бучачі відбувся благодійний марафон для дівчат та жінок «Лікування душі та тіла».

Організаторки заходу косметолог центру здоров’я «Медея» Лілія Помазанська та lashmaker салону краси «Атмосфера» Ніна Пилипів з колежанками доклали максимум зусиль для того, щоб марафон пройшов в товариській і невимушеній атмосфері.

Розпочався захід з фітнес-тренування, яке провела тренерка групи «FITNESSTIME» Оксана Дуляк – не зважаючи на спеку, учасниці марафону старанно виконували усі вправи.

Опісля дієтолог Марія Гогусь (сімейна лікарка КНП «Бучацький центр ПМСД») розповіла про те, коли саме найкраще займатися фізичними вправами, як та чим харчуватися, та багато іншої цікавої інформації про дію гормонів та калорій на наш організм.

Психолог Надія Пелешенко (займається приватною консультативною практикою), яка приїхала весною в Бучач з Дніпра, розповіла про те, як впливає на нас стрес, про психосоматику, наслідки стресу для організму. Показала на практиці, як емоції впливають на нас та дала практичні поради.

Завершила марафон гінеколог центру здоров’я «Медея» Надія Ямнюк – вона розповіла про жіноче здоров’я, вплив жіночих гормонів на організм та зовнішність, дала практичні поради в якому віці на що саме варто звернути увагу жінці.

Три години марафону промайнули дуже швидко, учасниці задавали лекторкам питання на теми, які їх турбують, отримували відповіді, жартували, знайомилися ближче, обмінювалися контактами та власним досвідом.

Дітки, які прийшли зі своїми матусями на цей захід, також не нудьгували. Ведуча марафону Оксана Пастущак під час тренування та лекцій розмальовувала їх щасливі обличчя в яскраві і патріотичні кольори аквагриму та разом з ними малювали малюнки для наших військовослужбовців.

В перерві між лекціями ТМ «Семеро козенят» провела дегустацію сирів – кожен міг спробувати усі наявні види сирів та придбати собі ті, які найбільше смакували. Усю виручку від реалізації у сумі 3081 грн. передано організаторкам марафону для потреб ЗСУ.

  На завершення було відкрито скриньку, в яку збирали благодійні внески – 5920 грн. пожертвували присутні дівчата та жінки на потреби наших захисників та захисниць, завдяки яким і було можливо провести цю зустріч. А хто з дівчат не зміг долучитися до марафону офлайн – приєдналися до онлайн-збору, який проводився в INSTAGRAM. Завдяки цьому було зібрано ще 2300 грн..

Отож, усі пожертви в сумі 11 301 грн. найближчим часом буде передано представникам ГО «Волонтери Бучаччини».