Мальовниче село Миколаївка, у Золотопотіцькій селищній громаді Чортківського району Тернопільської області, яке розташоване біля річки Дністер, на півдні району, запрошує сім’ї, багатодітні сім’ї, які внаслідок ворожої агресії залишилися без помешкання.
В селі зараз працює Миколаївська гімназія, дитячий садок,, Ромашка “, будинок культури, продуктові магазини, церква.
Село газифіковане і підведений кабельний інтернет.
Село Миколаївка чудове і неповторне будь-якої пори року. Чудові краєвиди милують і заворожують своєю красою людське око. А, особливо, влітку багато туристів з різних куточків приїжджають на берег річки Дністер для відпочинку.
В цій місцевості проживають щирі, добрі, щедрі, гостинні люди, які завжди раді новим мешканцям і новим знайомствам.
Ласкаво просимо до нас!!!
Усіх небайдужих просимо поділитися цим дописом.
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336654072_757752005687722_1679414993635847135_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=hudA0icUizQAX-bWWZ5&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfA3SULgtKoMZqTgGva8Jw2rlLwXxDmjvyYhvURFmL-njw&oe=6417138F)
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336013680_224457913477286_7505584016865491052_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=bq6rbPUyM-gAX_K0W-O&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfC26RXrdgD70s0TJn9NmSGu3niMFmy9LUfj7ZL0uQ5DNQ&oe=64179204)
![На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335895439_672443284553754_7355681175828836275_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Gkaa4j_XJmcAX8sABQc&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfBr8YbmJ6WCRoJr-HMjwH42jsyZnfnSc-r69jhLoLNdOA&oe=6418305E)
![На зображенні може бути: 1 особа, дерево та трава](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336651100_5916261351826611_1534285229514986800_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=8RFEFDxLscsAX-V9CTD&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfBl7SqmBCxko1xaML56-XBFHjDgciEpwYCgq-yN-r9QBw&oe=641763CD)
![На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336001529_3134595246685930_8281403478037586863_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=nhqqvd4aD68AX_8gkOc&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfD4gXdC-QbuD-f0vZ_X2N1XAvFtZbPOlEe7zVJGwdOT2Q&oe=64187842)
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі та дерево](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335432687_597153365331568_2627853404674514024_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=r3NhZH7DUpkAX-iyYjl&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfC9DUfbGTe4hsytfOnDJkE72orKYCTAh0lYsnt19_sPXA&oe=64188290)
![На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336650895_745940590366871_3766850728209243115_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=3DazPDpPMzkAX9yMwUE&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfC-egzxtytI6cOyo_NHNmlacg5JqMk4Xq7ft0EOHBlO6w&oe=6417A6B3)
![На зображенні може бути: гора, дерево та природа](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335846662_494259249409604_8194670936741196184_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=qGq-m_TVn5EAX9X49-G&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfCYFYA1WcN81TICscp2eWsbe0vxuhCpa1zMNsbE3UG9kw&oe=641868D3)
![На зображенні може бути: природа, гора та озеро](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336652367_1411049049665050_190178551119433369_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=RYRNH9VFyUoAX-juNpI&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfBZ-JWH4_0t4R8AH9Murqz4U6QFC4XzZbtY9evZJpxb3Q&oe=641820D5)