Антуан де Сент-Екзюпері писав: всі ми родом з дитинства. І це правда. Найщиріші, одні із найщасливіших спогадів у нас саме із тієї пори, коли небо було яскравішим, а весняне повітря аж дух забивало!

6 травня 2021 року у с. Соколів (Золотопотіцька ОТГ, Чортківського району) святкували встановлення нового дитячого майданчика. Ігрові споруди побудовані на території дошкільного навчального закладу села.

На запрошення директора ДНЗ Делявської Надії Юріївни прибули представники  Золотопотіцької сільської ради, староста с. Соколів, замголови наглядової ради ТзОВ “Бучачагрохлібпром” Прокіпчук Ліля Олесівна, о. Ярослав та о. Григорій.

Традиційно, свято розпочали із молебню, котрий провели парохи місцевих конфесій.

    о. Григорій: “Сьогодні нам збудували те, що для дитини є найперше. Держава, батьки повинні дбати, діти, для вас. Їх обов’язок не тільки дати вам життя, але і виховати.

   о. Ярослав: “Я щиросердечно від себе вдячний Богові та за запрошення. Це велика радісна подія і вам запам’ятається цей день. Також вдячний старості за організацію, бо бачив, як вони тут працювали. Він сам не може все зробити, відповідно є спонсори, відповідно є пан Гадз. Ми маємо так жити, бо то наше село – ми маємо його прикрашати. І сьогодні, діти, просимо у милостивого Ісуса Христа, щоб  почув ваші молитви, щоб ви виростали у нашій парафії на утіху та славу Божу. Многая літа.” 

Делявська Надія Юріївна: “Завдяки підтримці ТзОв “Бучачагрохлібпром” сьогодні у нас визначна подія – діти дочекались ось цього ігрового майданчика. Тому, слова подяки та шани я хочу висловити голові спостережної ради товариства Гадзу Петру Івановичу та Попелю Казимиру Ярославовичу. Також велика вдячність старості села. Нехай Бог благословить Вас за добрі діла і небайдужість до дитячих потреб!”

Дітки, учні садочку підготували для гостей святкові вірші та подяки. Гості урочисто перерізали стрічку, після чого відбулось освячення споруд майданчика та усіх присутніх.

Прокіпчук Ліля Олесівна: “Діточкам, батьм хочеться насамперед побажати міцного здоров’я та миру. Ми вас всіх вітаємо. Хай кожен новий день дарує вам, діти, лише посмішки!”

На завершення дітки отримали ще подарунків: дитячі Біблії та іграшки, щоб радість від обнови була ще більшою!