Випадковості не випадкові…

Дуже приємно, такі речі надихають і дають наснаги працювати і творити далі…
На проєкті Igor Darmokhid “Я люлю Бучач, я малюю” було продано картину Даринка Стрілецька нашої пластунки Станиця Бучач Картину придбав Андрій Сидор , кошти переслав на допомогу ЗСУ Волонтери Бучаччини і незабаром Даринкина картина подарована архієпископу Daniel Zelinsky , який родом з Бучача.
Daniel Zelinsky та Даринка Стрілецька в одній школі вчились в гімназії, тільки 25 років різниці. Все таки випадковостей не буває.
Бог дає нам людей, дає нам вибір , Бог дає нам можливості, дає нам час на творчість, а ми тільки маємо це побачити …
І цей благодійний проєкт є не просто так💙💛
І Вифлиємський Вогонь Миру не просто так🔥
Все буде Україна 🇺🇦
І незабаром Перемога🇺🇦
Разом ми сила .
Дякую Ігоре 😉

 

Патріарх Варфоломій зустрівся з духовенством УПЦ США. Йому подарували картину українського митця

18 березня  у Константинополі Його Всесвятість патріарх Варфоломій прийняв архієпископа УПЦ США Даниїла (Зелінського) разом з Високопреосвященним митрополитом Антонієм.

Про це архієпископ УПЦ США повідомив у соцмережі.

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещении

За його словами, під час зустрічі Вселенському патріарху вручили картину митця із  рідного міста Даниїла (Зелінського) – Бучача.

Картину під назвою “Вогонь, який засвітив Господь – не зможе погасити жодна темрява” було передано, як символ надії та віри перед обличчям темряви та відчаю. На картині зображена маленька дівчинка, яка несе факел незгасимого вогню через холодне та темне місто, символізуючи здатність людини зберегти іскру надії та любові навіть у найтемніші часи.

Картину було придбано на аукціоні, і 100% коштів від продажу було передано Бучацьким волонтерам для підтримки Збройних Сил України.

Новим домом картини стане серце православного світу в опіці Його Всесвятості патріарха Варфоломія.

Передача цієї картини відображає силу мистецтва перетинати кордони та об’єднувати людей в пошуку спільних цінностей та цілей, написав архієпископ УПЦ США.

Джерело