В ході проведення профілактичних заходів щодо відпочинку та оздоровлення дітей “Безпечне літо” 17.07.2021 року працівники поліції ВП №2 (м. Бучач) завітали до дитячого християнського табору “Веселі канікули з Богом”, під час зустрічі діти мали можливість ближче познайомитись з роботою поліцейського. Дітям було продемонстровано спеціальні засоби, якими забезпечується поліцейський під час несення служби і службовий автомобіль. Поліцейські провели з дітками профілактичну бесіду, роз’яснили їхні права, обов’язки та відповідальність за вчинення будь яких правопорушень, зокрема булінгу, наголосили на дотримані правил безпечної поведінки під час літніх канікул та відпочинку.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/B0CB2FB2-E46B-4637-BF39-2960B9DEEA27.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/0A49F327-261A-4E46-AFFC-3B1EA9D635FA-1024x759.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/02AE6F37-7525-41B8-8979-7C38F40CB2C5-1024x759.jpeg)