Сьогодні, у перший День нового 2024 року сталася непоправима втрата для всього тернопільського футболу. На 84-му році життя перестало битися серце легендарного воротаря з Тернопільщини, одного з найтитулованіших футболістів Тернопілля, кваліфікованого арбітра та фахового спостерігача арбітражу Федора Пилиповича Бокача.

Хоча Федір Пилипович і не зіграв жодного офіційного матчу в майстрівських командах (знаходився у резерві тернопільського “Авангарду), не виступав за різні збірні колишнього СРСР, однак його титули говорять самі за себе. Не багато знайдеться в області футболістів, котрі би виборювали першість Тернопілля шість(!) разів, а якщо сюди доплюсувати два титули кращої сільської команди Радянського Союзу, кілька перемог у чемпіонаті України ДСТ «Колос» та золото у чемпіонаті України серед аматорів, та, погодьтесь, здобутків більш ніж достатньо. 

Асоціація футболу Тернопільщини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Федора Пилиповича з приводу важкої і непоправної втрати. Вічна пам’ять…

БІОГРАФІЯ

Федір Пилипович Бокач

Народився – 17 вересня 1940 року

Місце народження – с. Хрещате, Козелецького району на Чернігівщині

Перший тренер – Зіновій Петрович Савіцький

Амплуа – воротар

Виступав за команди: ДЮСШ (Тернопіль), «Колгоспник» (Копичинці), “Локомотив”, “Динамо”, “Мотор”, “Цукровик” (усі з Тернополя),’”Буревісник” (Кременець), “Спартак”, “Колос”, “Колгоспник” (усі з Бучача).

Джерело