Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 26.05.2020 року №357/2020-рп, головою Бучацької райдержадміністрації призначено Кравчук Олену Ярославівну.

Представити активу району нового керівника приїхав заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук. Відбулося представлення за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, керівників органів місцевого самоврядування.

Ігор Гайдук висловив впевненість, що життєвий та професійний досвід новопризначеного керівника райдержадміністрації дасть максимально позитивний результат для подальшого розвитку району, наголосив на важливості налагодження співпраці нового голови державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю, а також окреслив основні завдання, які стоять перед органами влади.

Олена Кравчук висловила подяку за великий кредит довіри та акцентувала увагу присутніх, що докладе максимум зусиль, щоб Бучацький район був в числі лідерів щодо економічного, соціального та культурного розвитку.

На завершення зустрічі заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук відповів на питання, поставлені активом району.

https://www.facebook.com/1454399404876256/posts/2563681407281378/