95% людей, що живуть у багатоповерхівках – навіть не підозрюють, що будинки є їхньою власністю, а не міської ради. Тому побуркавши в сторону ЖЕКу, який роками нічого не робить – все ж справно несуть “квартплату”, практично нічого не отримуючи взамін (вони ж то думають, що платять за користування комунальним майном)!

99% людей поняття зеленого не мають, що саме ВОНИ є власниками всього комунального майна: земель, будівель та споруд, комунальних підприємств, бюджетів усіх рівнів. Долею цього майна не цікавляться, на прийняття рішень щодо нього не впливають.

99% громадян навіть не здогадуються, що саме вони є власниками всього загальнонародного та державного майна, а не якась там міфічна “держава”. Не здогадуються також і про те, що владу на всіх рівнях ми обираємо (чи призначають обрані нами) виключно для того, щоб вони від нашого імені та в наших інтересах розпоряджалися нашим спільним ресурсом, а не “керували нами”.

А той більш “просунутий” 1% громадян не здатен кардинально змінити ситуацію, не маючи підтримки мас та бажання витрачати своє життя на пробивання лобом стіни. Хоча який там 1%, аби кілька тисяч на всю державу набралось…

В такій ситуації грабувати народ будуть ГАРАНТОВАНО, причому до влади будуть рватися саме ті, хто прагне якраз ТАКИМ ЧИНОМ збагачуватися – грабуючи спільне. Бо люди з бажанням заробляти “створюючи” продукт чи послугу – у владі будуть відчувати себе некомфортно. Люди, яким цікаве місцеве чи державне управління навряд чи підуть на таку платню під таку відповідальність (70% персоналу МДА отримують МІНІМАЛЬНУ зарплату). Тільки злодії та аферисти всіх мастей підуть у владу. Бо красти там можна, а контролю ніякого.

То чи варто дивуватися стану справ всі ці 23 роки? Що зміниться від того, що умовно Януковича чи Порошенка зняти з трону? Яка ймовірність того, що у владу не попруться бариги та шахраї? Там же маслом намазано, ікрою посипано, і практично ніякої відповідальності – БО ЛОХИ Й ТАК СПРАВНО ПЛАТЯТЬ І ВІДДАЮТЬ НАЛЕЖНЕ ЇМ МАЙНО, НІЧОГО НЕ ВИМАГАЮЧИ НАТОМІСТЬ!!!

Отож… А Майдан… це як з наміром зайнятися оздоровленням – рванути разок штангу в 250кг, порвати собі м’язи та сустави на руках, вибити хребет, організувати собі двосторонню пахову грижу, а потім дивуватися якже так, вроді й спортом займаюся, а організму тільки хужеє і хужеє…

Майдан-3? 4? 18? З якого разу почне доходити?

09 липня 2014 року